ENKAUSTIKA s Yogou

5. září 2014 v 22:19 |  Akce minulé
Je malířská technika starověkého antického původu, při níž se užívalo barviv třených se zvlášť připraveným voskem. Při této inovované metodě je vosk nanášen enkaustickou žehličkou na papír.

Úžasně tvořivé malování horkým voskem, krásnými barvami a světlem, prináší spoustu překvapení a radosti. Metoda umožňuje nejen otevření skrytých schopností a kreativní seberalizaci, ale také spontánní vyjádření niteních pocitů a uvolnění případných mentálních bloků. Tvoření pro každého, malovat se naučí každý, protože malujeme pocity a nálady... a to je právě to, co je pojítkem s yogou. Rozpoložení, které yoga ve vás probudí se odrazí v malbách, ve kterých se promítne váš vnitřní svět.

Přijď si objevit v sobě místo, které jsi dosud neobjevila a poznej se v situaci, která ti nabídne být bezprostřední a v hravosti dokonalá. Seminář je vhodný i pro výtvarně nenadané. Mějte odvahu poznat se více a prožít život ještě ve větší radosti.

Yoga je též vhodná pro všechny stupně pokročilosti. Budeme se věnovat dýchání a yogovým pozicím, které podpoří kreativitu... vženou do žil lásku a mír a zanechají v tobě blaženost a skvělý pocit dobře stráveného času...

Nabízíme enkaustiku s yogou, v PÁTEK 12. ZÁŘÍ 2014 OD 17 HOD DO 19:30 HOD, v ceně 200 korun - pohodlně se oblečte

O PŘIHLÁŠKY SI PROSÍM VOLEJTE NA 605 468 559 NEBO SE ZASTAVTE V TADY A TEĎ, ZÁMECKÁ 66, ČESKÁ LÍPA.

Enkaustikou provede Jana Pytlounová a Yogou Eva D´Sousa

těšíme se na Vás...

s láskou v srdci
s mírem v duši

Jana a Eva

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama