Andělské meditace

11. srpna 2014 v 18:46 |  Akce aktuální

Andělské meditace 7 paprsků světla posilují soulad, harmonii a rovnováhu těla mysli i duše a prohlubují naší vnímavost a uvědomění si potřeby radosti z prožívání každodenního života. Za pomoci světla a stínů Andělských svícnů, které byly vytvořeny na posílení vibraci sedmi paprsků světla, můžeme lépe zvládat jednotlivé vlastnosti, které přinášejí.

Rozzářením svého světla a přijetím svých stínů si začínáme uvědomovat potřeby svého těla, mysli i duše a své reakce na sílu vibrací lásky, zdraví, pomoci... a tím nacházet svoji jedinečnost a výjimečnost pro kterou jsme tady a teď na Zemi a kterou můžeme vyzařovat právě v Tady a Teď pro sebe i druhé.

Andělské meditace vždy pro jeden z paprsků (viz. Čtvrteční Andělské meditace 7 paprsků světla) jsou vedeny intuitivně autorkou svícnů Marcelou Jurákovou a Evou D'Sousa. Každá meditace trvá cca 90 min. a má 3 části:

1. Uvolnění těla a myslí
2. Prožívání "Nebe na Zemi"
3. Návštěva Chrámu světla.

Těšíme se na prožitky s Vámi
Marcela a Eva
 


Komentáře

1 Markeet Markeet | Web | 11. srpna 2014 v 18:59 | Reagovat

Ahoj, nehodil by se ti někde hlas? :) Kdyby jo, stačí napsat do komentu na blog :) Kdyby se ti chtělo, můžeš pro mě a mého kocourka taky hlasovat, jde to každou hodinu :) odkaz na blogu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama